Taśmy Przenośnikowe TPU

DES lining systems Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom profesjonalne taśmy przenośnikowe z nośną warstwą termoplastycznego poliuretanu Europan TPU. Zastosowanie termoplastycznego poliuretanu na taśmach przenośnikowych zwiększa ich żywotność kilkakrotnie. Dzięki temu mogą one być użytkowane w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. Intensywna eksploatacja możliwa jest dzięki restrykcyjnym standardom panującym w trakcie tworzenia taśm. Dzięki zachowaniu szczegółowej kontroli, jesteśmy w stanie wychwycić każdy błąd w trakcie procesu produkcyjnego i natychmiast go wyeliminować.

Służymy naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Jeśli więc zastanawiają się państwo, która taśma przenośnikowa będzie najlepsza dla Państwa przenośnika, zachęcamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w profesjonalny sposób w kwestii doboru odpowiednich produktów.

W skład oferty DES lining systems Sp. z o.o. wchodzą nie tylko najwyższej jakości taśmy przenośnikowe, ale również panele metalowo-gumowo-poliuretanowe o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i uderzenia.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty DES lining systems Sp. z o.o.

Licznik odwiedzin: 136,294